To już pięć lat! Świętujemy jubileusz

02.10.2022

Pięć lat temu, w Nowym Jorku, zadebiutował nowy projekt – Krzysztof Cugowski z zespołem. Pierwszy koncert stał się zapowiedzią stałej współpracy wokalisty i czterech znakomitych muzyków: Jacka Królika (gitary), Cezarego Konrada (perkusja), Roberta Kubiszyna (bas), Tomasza Kałwaka (instrumenty klawiszowe).

Z czasem muzycy zyskali nazwę Zespół Mistrzów i od pięciu lat nieprzerwanie towarzyszą na scenie Krzysztofowi Cugowskiemu. Wspólnie mają na koncie dwie płyty: koncertową oraz jubileuszową 50/70 Moje Najważniejsze. Na tym jednak nie koniec, już jesienią muzycy wejdą do studia z nowym, premierowym materiałem. Krążek trafi do sprzedaży na początku przyszłego roku.

” To już pięć lat. Pięć lat odkąd z niezwykłymi muzykami postanowiliśmy rozpocząć zespołową przygodę. Pięć lat od naszego pierwszego koncertu w Nowym Jorku. Pięć lat pełnych muzycznych wyzwań, radości z dzielenia sceny, przemierzania niezliczonej ilości kilometrów, żeby z Wami się spotkać. Pięć lat wypełnionych muzyką, ale również przyjaźnią, szczerością, wsparciem. Pięć lat, za które jestem wdzięczny i po których mam ciągle ochotę na więcej! Koledzy dziękuję Wam za te pięć lat. Dziękuję również wspaniałej ekipie, bez której te pięć lat mogłoby się nie udać” – powiedział Krzysztof Cugowski.

pl_PLPolish